Skip navigation

Tag Archives: Ophidian

Image

24 december is het alweer tijd voor PRSPCT XL 8!
Het ziet er naar uit dat dit zo ongeveer de bruutste line up in de geschiedenis van PRSPCT word dus zet hem alvast in je agenda….
Hier alvast voorproefje van wat er gaat komen:

Grote zaal:
Counterstrike (PRSPCT, Algorythm) SA
The Panacea (Position Chrome, Freak) DE
The Sect (Freak, Offkey) UK
Current Value (Freak, Offkey) DE
Limewax (PRSPCT, Freak, L/B) NL
Cern (Syndrome, Revolution) NZ
Eye-D Hidden (PRSPCT, Evol intent) NL
Thrasher (PRSPCT) NL
Benino Syndrome (Syndrome) NL

Mc’s Dart & Entro MC (usa)

In de kleine zaal komt een hardcore / breakcore line up waar je letterlijk UUUU tegen zegt!

Kleine zaal:
The DJ Producer (Deathchant, Rebbel scum) UK
DJ Promo (The third movement) NL
The Outside Agency (Genosha) NL
Ophidian (Enzyme, Genosha) NL
Bryan Fury (Pacemaker, Deathchant) Live, UK
Bong Ra (Planet mu, Clash) Live, NL
Element Destruction (Smackdown) NL
Dissolvement (010 Electronics) NL

Feest duurt van 22.00 tot 08.00!!!!
Entree is 15,-
Waterfront
Rotterdam

Ik vind persoonlijk dat dit veel te ver gaat allemaal maar na al die jaren mag dat wel he….

Alvast tot de 24ste!!!!

Kaartjes zij al te koop via http://www.waterfront.nl

Some gabber party, lot of mainstream, and don’t come here for the atmosphere, but why I place it on this blog?? Because THERE ARE a few good names performing!

time-table:

Zaal 1: Hardcore Bitch!
22:00 – 23:00 Master Tempo
22:00 – 23:00 Reload-R
22:00 – 23:00 Affix
23:00 – 23:45 Buzz Fuzz
23:00 – 23:45 Marlice
23:45 – 00:30 Dr. Rude
23:45 – 00:30 J.D.A.
00:30 – 01:15 Bass-D
00:30 – 01:15 Nosferatu
01:15 – 02:15 Partyraiser
02:15 – 02:45 LIVE: Ophidian
02:45 – 04:00 Noize Suppressor vs. Art of Fighters (IT)
02:45 – 04:00 Art of Fighters (IT)
04:00 – 05:00 Rob Gee (USA)
05:00 – 05:30 LIVE: Shadowlands Terrorists
05:30 – 06:30 Sasha F (FIN)
06:30 – 07:30 Tymon (AUS)
07:30 – 08:00 LIVE: AXN
07:30 – 08:00 LIVE: Up-Skillz
22.00 – 03.00 MC Renegade
03:00 – 08:00 MC Apster

Zaal 2: Terror Bitch!
23:00 – 00:00 The Occultist
00:00 – 00:45 Zaagum
00:00 – 00:45 S-Kill
00:00 – 00:45 Cup-A-Core
00:45 – 01:30 LIVE: Igor (PO)
01:30 – 02:15 LIVE: Matt Green (UK)
02:15 – 02:45 LIVE: Canadian Speedcore Resistance (CA)
02:45 – 03:30 LIVE: Earfist (SW)
03:30 – 04:00 LIVE: Noisekick
04:00 – 05:00 LIVE: Passenger of Shit (AUS)
05:00 – 06:00 Akira
06:00 – 07:00 The Sickest Squad (IT)
23:00 – 07:00 MC Spike!

Zaal 3: Darkcore Bitch!
22:00 – 23:00 Prime
22:00 – 23:00 Speedmouse
23:00 – 23:45 Hidden
23:00 – 23:45 Eye-D
23:45 – 00:30 LIVE: Synapse & Sei2ure
00:30 – 01:15 The Outside Agency
01:15 – 02:15 Lunatic vs. Miss Hysteria
01:15 – 02:15 Miss Hysteria
02:15 – 03:00 Kill ‘Em All (FR)
03:00 – 03:45 IOM Factory (FR)
03:45 – 04:30 Trypod (FR)
04:30 – 05:15 Speedloader (FR)
05:15 – 05:45 LIVE: Ybrid (FR)
05:45 – 06:30 Bart Hard
05:45 – 06:30 Mental Wreckage
05:45 – 06:30 Element:Destruction
06:30 – 07:00 LIVE: Next Generation.89
23:00 – 07:00 MC Rudis
23:00 – 07:00 MC Tha Watcher

Zaal 4: Speedcore Bitch!
00:00 – 00:45 D-Master
00:00 – 00:45 DJ Vega
00:45 – 01:45 Crazy 2nr (UK)
00:45 – 01:45 SL!
01:45 – 02:45 The Vizitor
01:45 – 02:45 Little Terror Man
02:45 – 03:45 Prince ov Darkness
02:45 – 03:45 Bonehead
03:45 – 04:15 Noizefucker
03:45 – 04:15 Vageman
04:15 – 05:00 LIVE: Frazzbass (IT)
04:15 – 05:00 LIVE: Komprex (IT)
05:00 – 05:30 The Massacre (ZW)
05:30 – 06:00 LIVE: Pengo (DU)